rozev_klasik

Розев класик

3 рози, 2 алстромерии, зеленило, декоративна хартија

950 МКД

Испораката во Скопје е истиот ден од нарачката, до 19 часот навечер. Нарачките после 20 часот се пренесуваат наредниот ден. Испораките за внатрешноста не се извршуваат во недела. Испораките за Скопје се извршуваат во недела. Цената на испораката и картичката за посвета се влезени во цената на проиводот.
Напомена за цветни аранжмани- во случај на недостапност на видот и бојата на цвеќето во цветниот аранжман кој е одбран, истите ги менуваме според тоа со што располагаме во моментот на нарачката - во истата вредност. Во случај на неточен телефонски број на примач, не извршуваме нарачки.
Напомена за подароци- во случај на недостапност на видот и бојата на подарокот кој е одбран, ќе ве контактираме како би извршиле замена за соодветната вредност.
Напомена- Анонимни испораки не извршуваме.

 1. ane_20g
  5 од 5

  :

  Preubav buket, narackata bese dostavena vo Skopje 3 casa posle porackata! Prezadovolna sum od uslugata i kvaleitetot na proizvodot! Blagodaram Cvekarnica Meli sto i go cestitavte rodendenot na mojata sestra so ovoj prekrasen buket! Pozdrav od Chicago!! Ana

  • Kamelija Pacemska

   :

   Blagodarime na doverbata :)

  • Kamelija Pacemska

   :

   Blagodarime :)

 2. Elena
  5 од 5

  :

  Prezadovolna sum od uslugata, vi blagodaram za vashiot profesionalizam. Povekje pat vi se imam obrateno za isporaka i sekoj pat buketite se prekrasni, isporakata brza, kontaktot besprekoren. So zadovolstvo kje vi se obratam povtorno. Pozdrav od Pariz, Elena

 3. Eftim
  5 од 5

  (verified owner):

  Blagodaram za dostavkata prekrasno, sekako bi gi koritel vasite uslugi i ponatamu Pozdrav od London

Додади коментар